Alfemo Mobilya

Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 10 Eylül 2018 ile  31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olup; ürünün/ürünlerin Axess’e özel  12 taksitli perakende fiyatlarıdır ve stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında Axess ile yapılan 3-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer  taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya  tarihinden önce kampanyayı  sona erdirme  hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C  Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti  sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Kampanya fiyatları Alfemo Perakende Fiyat Listesi’nde ve alfemo.com.tr web sitesinde belirtilmiştir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

 

Net %30 +1500 TL’ye varan indirimler Kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir.

Kampanya, yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları ve Kitchen Studio ürün gruplarını kapsayan STU bazlı ve tekil ürün alımlarında geçerlidir. Alfemo Home Decor ve Alfemo Yatak Merkezi  ürün gruplarında da “net %30 +1500 TL’ye varan indirimler” kampanyası geçerli olacaktır.

 

KIDS&TEENS markalı bebek odası, çocuk odası ve genç odası gruplarının tüm modülleri, Zeus Baza, Artemis,  Herkül Baza başlık setleri, Favori yataklar, kampanya dışında tutulmuştur.

 

Bu indirim oranına ek olarak bahsi geçen ürünlerde 5900- 8900 TL arası alışverişe anında 750 TL, 8.900-12.900 TL arası alışverişe anında 1000 TL, 12.900 TL ve üzeri alışverişe anında 1.500 TL indirim uygulanacaktır.

 

Belirtilen indirimlerin uygulanabilmesi için alışverişin aynı sözleşme ve fatura dahilinde gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. 

SOSYAL MEDYA
Alfemo'yu sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.