Alfemo Mobilya

Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 1 Mayıs 2017 ile 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olup; ürünün/ürünlerin Axess’e özel 12 taksitli perakende fiyatlarıdır ve stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, Axess ile yapılan 2-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C. Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Insertin içerisinde yer alan fiyatlar indirimli fiyatlardır. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

20. yıla özel %20 indirim+ Home Decor'da %50 indirim kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

20. yıla özel %20 indirim, home decor ve yatak merkezi ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında ürünlerin perakende fiyat listesinde ve kampanya kataloğunda belirtilen indirimsiz (peşin)  fiyatları üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Kampanya uygulamalarında satış seçeneği (STU)  şartı aranmayacaktır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

%50 indirim kampanyası home decor ve yatak merkezi ürünlerini kapsamaktadır. Bu kampanya berjer ve yemek odası sandalyesi alımlarında geçerli olmayacaktır. Kampanya kapsamında ürünlerin perakende fiyat listesinde ve kampanya kataloğunda belirtilen indirimsiz (peşin) fiyatları üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Tüm indirimli ürünlerin indirim sonrası fiyatları kampanya kataloğu içerisinde belirtilmiştir.

SOSYAL MEDYA
Alfemo'yu sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.