Alfemo Mobilya

Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 1 Kasım 2018- 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında Maximum Card ile yapılan 2-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

%30’ a varan indirim + 1000 TL’ye varan indirimler + Topyekün İndirim kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir.

Kampanya, yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları ve Kitchen Studio ürün gruplarını kapsayan STU bazlı ve tekil ürün alımlarında geçerlidir. Alfemo Home Decor ve Alfemo Yatak Merkezi ürün gruplarında da kampanya geçerli olacaktır.

KIDS&TEENS markalı bebek odası, çocuk odası ve genç odası gruplarının tüm modülleri, Zeus Baza, Artemis, Herkül Baza başlık setleri, Favori yataklar, kampanya dışında tutulmuştur.

Kampanya kapsamında tüm ürün gruplarında %30’ a varan indirim + 1000 TL’ye varan indirimlere ek %10 KDV İndirimi ve %10 Enflasyonla Topyekün Mücadele indirimi uygulanacaktır. Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır.

1000 TL’ye varan indirim uygulaması, alışveriş tutarına 6.900 TL- 9.900 TL arası alışverişe anında 500 TL, 9.900 TL-13.900 TL arası alışverişe anında 750 TL, 13.900 TL ve üzeri alışverişe anında 1.000 TL indirim şeklinde yansıtılacaktır.

1000 TL’ye varan indirim kampanyasının uygulanabilmesi için alışverişin aynı sözleşme ve fatura dahilinde gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. 

SOSYAL MEDYA
Alfemo'yu sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.