Alfemo Mobilya

Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 11 Temmuz 2016 ile 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olup; ürünün/ürünlerin Bonus’a özel 12 taksitli perakende fiyatlarıdır ve stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, Bonus Kart ile yapılan 2-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C. Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Insertin içerisinde yer alan fiyatlar indirimli fiyatlardır. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

İlk ürüne %25 İkinci Ürüne %50 İndirim Kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir;

Satış seçeneği (STU bazında) olan yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları ve Kitchen Studio ürün gruplarını kapsayan ikili ürün alımlarında geçerlidir.

Alfemo Home Decor ve Alfemo Yatak Merkezi ürün gruplarında da “İlk Ürüne %25 İkinci Ürüne %50 İndirim Kampanyası” geçerli olacak, bu iki ürün grubunda yapılacak olan ikili ürün alımlarında satış seçeneği (STU) şartı aranmayacaktır.

KIDS&TEENS markalı bebek odası, çocuk odası ve genç odası gruplarının tüm modülleri, Herkül Baza başlık setleri, Favori yataklar, kampanya dışında tutulmuştur. Ayrıca kampanya tekil berjerler ve tekil yemek odası sandalyesi alımlarında da geçerli olmayacaktır.

İndirim kampanyası dahilinde; tek ürün alımlarında %25 indirimli fiyat üzerinden satış yapılacaktır. İkinci ürün alımlarında aynı sözleşmede ve faturada olmak kaydıyla ikinci ürüne %50 indirim tutarı iki ürün içinden sadece düşük fiyatlı ürüne uygulanacak olup; %25 indirimli fiyatlar üzerinden uygulanmayacak fakat %50 indirim ancak indirimsiz peşin fiyatlar üzerinden uygulanacaktır.

İkili ürün alacak tüketicilerimizin ilk ürünlerini fiyat listeleri ve insertlerde belirtilen satış şekillerinden seçmeleri gerekmekte iken, İkinci ürün seçimlerini tekil yapmaları gerekecektir.

Üçüncü ürün alımlarında ise üçüncü ürün yine %25 indirimli fiyattan faturalandırılacaktır. İkinci Ürüne %50 kampanyasında; 2 ürün ve katları alımlarda hep en düşük ürünlere indirim uygulaması yapılacaktır.

SOSYAL MEDYA
Alfemo'yu sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.