Alfemo Mobilya

Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 1 Nisan 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olup; ürünün/ürünlerin Axess’e özel 12 taksitli perakende fiyatlarıdır ve stok imkânları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan mağazalarında Axess ile yapılan 3-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır.

Banka, kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo, bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır.

 

ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fi yatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı

sona erdirme hakkına sahiptir. Bu kampanya T.C. Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Web sitesinde olabilecek tipografik hatalardan, fiyat hatalarından, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Ayrıca taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir. Fiyat farklılıkları ve anlaşmazlıklarında, Alfemo'nun halihazırda kayıtlarında bulunan, mevcut kampanya dönemine ait resmi rakamlar baz alınacaktır. 

 

%35 İndirim+ Nakite ekstra %15 İndirim Kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir.

 

Kampanya, Alfemo ve Alfemo Yatak Merkezi’nde yer alan yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Home Decor ve Kitchen Studio ürün grupları ile; Alfemo Yatak Merkezi’nde yer alan tüm ürünlerde geçerli olup; kampanyadan yararlanmak için STU şartı aranmayacaktır. 

 

İndirim kampanyası dahilinde; kredi kartı ile yapılacak tek çekim ya da taksitli alışverişlerde ürünün perakende satış fiyatı üzerinden %35 indirim uygulanacaktır. Ürünün ya da ürünlerin nakit ödeme ile alınması halinde toplam tutar üzerinden ekstra %15 nakit indirimi yapılacaktır. Ürünlerin %35 indirimli fiyatları bu katalogta belirtilmiştir. Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.

SOSYAL MEDYA
Alfemo'yu sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.