Alfemo Mobilya

Kampanya Bilgi

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 1 Ağustos 2017 ile  30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olup; ürünün/ürünlerin Axess’e özel  12 taksitli perakende fiyatlarıdır ve stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO  mağazalarında Axess ile yapılan 2-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer  taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya  tarihinden önce kampanyayı  sona erdirme  hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C  Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Bu fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti  sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Insertin içerisinde yer alan fiyatlar indirimli fiyatlardır. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

İlk ürüne %25 İkinci ürüne %50 İndirim Kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir.

Kampanya, yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları ve Kitchen Studio ürün gruplarında, ilk ürünün STU bazında saın alınması koşuluyla geçerlidir. Alfemo Home Decor ve Alfemo Yatak Merkezi  ürün gruplarında da ‘’İlk Ürüne %25 İkinci Ürüne %50 İndirim Kampanyası’’ geçerli olacak, bu iki ürün grubunda yapılacak olan ikili ürün alımlarında satış seçeneği (STU) şartı aranmayacaktır.

KIDS&TEENS markalı bebek odası, çocuk odası ve genç odası gruplarının tüm modülleri, Herkül Baza başlık setleri, Favori yataklar ve tekil yemek odası sandalyesi alımları kampanya dışında tutulmuştur.

İndirim kampanyası dahilinde; STU bazlı ve tekil 1. Ürün alımlarında %25 indirimli fiyat üzerinden satış yapılacaktır. İkinci ürün alımlarında aynı sözleşmede ve faturada olmak kaydıyla ikinci ürüne %50 indirim oranı satın alınan iki ürün içinden sadece düşük fiyatlı ürüne, indirimsiz peşin fiyatlar üzerinden uygulanacaktır. İkili ürün alacak tüketicilerimizin ilk ürünlerini fiyat listeleri ve insertlerde belirtilen satış şekillerinden seçmeleri gerekmekte iken, İkinci ürün seçimlerini tekil ya da STU bazında yapabilirler. Üçüncü ürün alımlarında ise üçüncü ürün %25 indirimli fiyattan faturalandırılacaktır. İkinci Ürüne %50 kampanyasında; 2 ürün ve katları alımlarda %50 indirim, hep fiyatı düşük olan ürüne uygulanacaktır.

SOSYAL MEDYA
Alfemo'yu sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.