ALFEMO 106. MAĞAZASINI SİVAS’TA AÇTI

Türkiye  mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, Türkiye’de ve yurtdışında sayıları hızla artan mağazalarına Sivas’ta bir yenisini ekledi.

Farklı tarzlara hitap eden ve trend yaratan ödüllü mobilya koleksiyonu ile Türkiye mobilya sektörünün lider markalarından bir olan Alfemo, Sivas Mağazasının açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Davut Gül, Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Sivas Emniyet Müdürü, Sivas Belediye Başkan Vekili, Oda Başkanları ve çeşitli STK üyelerinin katılımıyla gerçekleşen törenin ev sahipliğini ise; Alfemo Genel Müdürü İlyas Murtezaoğlu, ve Alfemo Satış-Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler üstlendiler.

Alfemo Genel Müdürü İlyas Murtezaoğlu açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Markamızın 20. Yılını kutladığımız günlerde; 106. Mağazamızı Sivas’ta açmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Alfemo olarak daima; mobilya endüstrisindeki trend, değişim ve yenilikleri tasarladığımız ürünlere yansıtmayı misyon edindik. Şirketimiz bugün; mobilya tasarım, üretim ve satış bazında Türkiye’nin ve bölgenin lider üreticilerinden biridir. Yakaladığımız sürdürülebilir büyümeyle, sağlam ve kararlı adımlarla yol almaktayız. Bugün Türkiye’nin en bilinen ve prestijli mobilya markaları arasında yer alan Alfemo; tüketici beklentilerine yönelik ürünleri ve hizmet kalitesi ile sektöre yön vermektedir. Yüksek üretim kapasitesi, güçlü satış/ dağıtım ağı ve arkasına aldığı Turquality desteği Alfemo’ya yalnız Türkiye’de değil; çok geniş bir coğrafyada tüketicileri kaliteli ve yenilikçi, tasarım ürünü mobilyalarla buluşturma olanağı sağlamaktadır. Sivas’ın değerli iş adamlarından Sayın Abdullah Aslan ve Ferhat Karaca ile yaptığımız iş ortaklığımız sayesinde bugün bu güzel şehrimiz de Alfemo Mağazası ile taçlandırılmış oldu. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Mağazanın açılmasında emeği geçen yatırımcılarımıza ve değerli çalışanlarına huzurlarınızda şirketimiz adına teşekkür ediyorum.”

Alfemo mobilya koleksiyonunun yanı sıra Kids&Teens Markalı bebek, çocuk ve genç odası takımlarının, yatak ve uyku tekstili ürünlerinin Sivaslıların beğenisine sunulduğu mağazada bir hafta boyunca devam edecek açılışa özel ekstra indirim fırsatı sunuldu. 20. Yıla özel indirim ve Home Decor ürünlerinde P indirim  fırsatı da tüm Alfemo Mağazaları’nda 31 Temmuz’a kadar devam ediyor.