ALFEMO AKADEMİ İŞ BAŞINDA!

BAYİ AĞINDA BULUNAN TÜM PERSONELE DEVAMLI EĞİTİMLER DÜZENLEYEN ALFEMO’NUN EĞİTİM BİRİMİ ALFEMO AKADEMİ 9-10-11 MAYIS TARİHİNDE BAYİ SATIŞ DANIŞMANLARINI İZMİR-ÇEŞME’DE AĞIRLAYACAK.
 

Türkiye’nin dört bir yanındaki konsept mağazalarında ortak bir Alfemo dili ile hizmet veren marka, başarıya giden yolda en az tasarım özgünlüğü, fonksiyonelliği ve kalitesi kadar çağın gereklerine ayak uyduran, dünya trendlerinin gerisinde kalmayan eğitimli personeller ile ilerlemenin önemine ve gerekliliğine inanıyor. Bu kapsamda; periyodik aralıklarla düzenlediği eğitimleri koordine eden birimi Alfemo Akademi önderliğinde 9-10-11 Mayıs tarihlerinde bayi satış danışmanlarını ağırlayacak.

İzmir Torbalı’daki Alfemo Üretim Tesisleri’nde gerçekleşecek eğitim 2 oturum halinde gerçekleşecek. Türkiye’nin önde gelen eğitim ve danışmanlık firmalarından Soysal Perakende Okulu satış eğitimi profesyonelleri  ve Alfemo Akademi eğitmenlerinin hazırladığı özel programlarla yoğun satış danışmanlarının gücüne güç katılacak. İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme’de konaklayarak yorgunluklarını atacak olan katılımcılar Alfemo Akademi’den aldıkları eğitimle kendilerini geliştirerek şehirlerine dönecekler.

Türkiye’nin yenilikçi ve modern mobilya markası Alfemo, özgün ürün tasarımları, eğitimli personellerden oluşan bayi ağı ve satış sonrası hizmetler alanlarında durmaksızın ilerleyerek tüketici beklentilerine maksimumda cevap veriyor.