ALFEMO MC QUEEN DRİFT ARABA KARYOLA İLE DİSNEY CARS HEYECANI EVİNİZDE!

Büyükler için modern ve şık tasarımlı mobilyalar üreten Alfemo, çocukların dünyalarına hitap edecek onları heyecanlandıracak işler yapmaya da devam ediyor. Alfemo’nun sahip olduğu Walt Disney lisansıyla tasarladığı ürünler, Dünya’nın 27 ülkesindeki çocuklarla buluşuyor ve çocukların çok sevdiği Disney karakterlerini hayatlarının bir parçası haline getiriyor.


Çocuklar tarafından hayranlıkla takip edilen Cars 2 filminin Türkiye ile beraber tüm Dünya’da vizyona girişiyle birlikte Alfemo, 360 derece pazarlama mantağıyla farklı mecraları bir arada kullanarak filminin başrol oyuncusu Cars McQueen’in karakteristik özelliklerini taşıyan ve Amerika’da Disney lisanslı tasarımları değerlendiren komite tarafından başarı ödülüne layık görülen Alfemo McQueen Drift araba karyola için tanıtım faaliyetlerine hız verdi.


McQueen Drift araba karyola için özel olarak çekilen reklam filmi ulusal kanallar ve tematik çocuk kanallarıyla (Nickelodion, Disney XD, Cartoon Network, TRT çocuk, Yumurcak TV, Smart Çocuk) 15 Ağustos itibariyle televizyonda boy göstermeye başlarken; Türkiye’nin çeşitli illerinde filmin vizyonda olduğu sinema salonlarında yayınlanan reklam filmi 4 haftada toplam 441.910 tüketiciyle buluşturuldu.


Yurtiçinde ve yurtdışında tüketicilere ulaştırılmak üzere hazırlanmış binlerce özel tasarımlı broşürün dağıtımı yapılırken büyük şehirlerimizin trafiği en yoğun alışveriş merkezlerinde ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar gidiş terminalinde Alfemo Cars McQueen Drift araba karyola ürün sergilemesi yapıldı.