ALFEMO ORTA ASYA ÇIKARTMASI YAPACAK!

Mobilya pazarının lider oyuncularından Alfemo, her kıtada  büyümeyi sürdürüyor. Orta Asya’daki mağaza sayısını hızla artıran markanın Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de 2500m2 büyüklüğünde konsept mağazası geçtiğimiz günlerde hizmete girdi. Bakü’nün mobilya ticareti açısından en önemli noktası olan Babek Caddesi’nde yer alan 4 katlı mağazada; Alfemo’nun tasarım ürünü mobilya koleksiyonunun yanı sıra; Kids Teens markalı bebek, çocuk ve genç mobilya koleksiyonu da yer alıyor.

Kazakistan ve Özbekistan’da  yıllardır hizmet veren ve Bakü’deki ilk mağazasını 2010 yılında açan Alfemo’nun Tacikistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Gürcistan ve Moğolistan mağazalarının hazırlıkları da devam ediyor. Marka, 2016 yılı sonuna kadar 4’ü Kazakistan’da olmak üzere toplam 8 mağaza ile Orta Asya’da faaliyet gösteriyor olacak.

Güçlü global Türk markaları geliştirerek Türkiye’nin ihracatını artırmayı hedefleyen, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY®’nin de desteği ile Alfemo, dış pazarda sadece Alfemo mağazalarıyla değil, çocuk ve genç mobilya koleksiyonlarını sunduğu Kids&Teens mağazaları ile de büyüyor.

« Tüm Haberler