ALFEMO’YA İKİ TASARIM ÖDÜLÜ BİRDEN...

Yeni sezona çok hızlı giren ALFEMO,  31 Ocak – 04 Şubat tarihleri arasında Yeşilköy CNR Expo İstanbul’da düzenlenen 8. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012 Tasarım Yarışmasında özgün ve şehirli tasarımlarıyla iki ödüle birden layık görüldü.
 
Dünyanın  en büyük Mobilya Fuarı İMOB’da yeni seri koleksiyonlarının lansmanını yaparak, ‘Şimdi Alfemo Zamanı’ diyen Alfemo, 8. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012 Tasarım Yarışmasında; yemek odası ve aksesuar dallarında 2 ödül birden aldı. Alfemo, “Yemek Odası Kategorisinde”  Como Yemek Odası tasarımı ile birincilik ödülünü alırken “Aksesuar Kategorisinde” “Como Yaşam Ünitesi” ile ikincilik ödülüne layık görüldü.


Bir çok ülkede ve Türkiye geneline yayılan mağazalarıyla tek noktadan bir evin tüm mobilya ihtiyacını karşılamak konusunda konsept mağazalarıyla tüketicilerine hizmet veren Alfemo, ürünlerinde renk, dizayn, stil, desen gibi modanın olmazsa olmaz unsurlarının yanı sıra kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor.


İMOB 2012 Fuarı ile ilgili değerlendirme yapan Alfemo Yönetim Kurulu üyesi Ramazan Davulcuoğlu, fuarın çok verimli geçtiğini belirterek, ‘’Şu an dünyanın en büyük Mobilya Fuarında 300’ü aşkın marka arasında biz de yer alıyoruz. Bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız her geçen yıl daha da ileriye dönük ürünler ile müşteri kapasitemizi daha da arttırmak’’ dedi. Davulcuoğlu, "Aldığımız iki ödül bize doğru yolda ilerlediğimizi gösterdi. Bugün olduğu gibi bundan sonra da Alfemo olarak yeni tasarımlar üretmeye ve müşteri memnuniyetine özen göstermeye devam edeceğiz” dedi.