BONEL MULTI YAYLI YATAK

BELLA

Fiziksel ve ruhsal sağlığın olmazsa olmazı uyku kuşkusuz herkesin hayali...

Fiziksel ve ruhsal sağlığın olmazsa olmazı uyku kuşkusuz herkesin hayali. Bella Yatak, kenar destek süngerleri ve omurgaya tam destek yapısı sayesinde kaliteli uykuyu sevenlerin tercihi. Lüks örme kumaşına sahip Bella yatak, çift taraflı kullanımı sayesinde size uzun süreli bir rahatlık vadediyor. Bella Yatak, yattığınızda omurganızı ve vücudunuzu saran bonel yay sistemi sayesinde kesintisiz bir uyku sunuyor.

ROYAL CROWN

Kendinizi özel hissetmeniz için her detayı incelikle düşünülmüş...

Kendinizi özel hissetmeniz için her detayı incelikle düşünülmüş Royal Crown Yatak, özgün bir tasarım ortaya koyuyor. Yumuşak yapısıyla kendinizi konforlu bir uykunun derinliklerinde bulacaksınız. Yatağın nem emiciliği fazla olan viskon kumaşı hava alır ve gözenekleri sayesinde terleme yapmaz.

YOGA PEDIC

Anti stres özelliğiyle vücudun yenilenmesine yardımcı...

Anti stres özelliğiyle vücudun yenilenmesine yardımcı olan Yoga Pedic Yatak, uyku sırasında sağladığı rahatlama hissiyle ertesi güne pozitif başlamanıza yardımcı olur. Bir tarafı sert diğer tarafı yumuşak dokusuyla rahatlama hissini her iki yüzeyde de hissedeceksiniz. Zengin minerallerle özel üretilen Yoga Pedic Yatak, yaydığı akımla uyku süresince vücuda sinyal göndererek vücudu uyarır. Bu sayede; geceleri dinlenip sabahları daha enerjik ve yenilenmiş olarak uyanırsınız.

SENSE DREAM

FRESH CLEAN

COTTON TOUCH

BAMBOO

Doğanın kollarında ekolojik uyku...

Doğal ve Sağlıklı Uyku

Alfemo mükemmel bir uyku konforu için yatak kumaşında eşsiz bir tuşe sunuyor. Uykuda sağlık ve konfor sunan tamamen doğal bir seçenek daha; Bamboo!
Bamboo doğal yapısı ile dayanıklı, nefes almaya elverişli ve rahattır. Selülöz içeren liften yeniden oluşturularak bamboo hamurundan temin edillen Bamboo elyafı doğal bir antibakteriyeldir.

Nemi emerek ve hızla kuruyarak bedenin nefes almasına yardımcı olan Bamboo yatak, sunduğu bu konforu yıllarca taşır. Luxus Sleep System Bamboo ile konforu doğadan gelen huzurlu uykular, mutlu sabahlar sizi bekliyor...kısa süre önce Marmara Üniversitesi tarafından yapılan testler, bambu kumaşın, dayanıklı ve kullanışlı olduğunu kanıtlamıştır.

HOTEL DELUX

Rahat uykular için sofistike bir seçim...
  • Ekstra konfor katmanları ile kusursuz uyku deneyimi
  • Yatağın hava almasını ve kusursuz uyku iklimi sunan hava kapsülleri
  • Omurga desteği sağlayan yüksek yoğunluklu sünger yapısı
  • Ekstra rahat uyku konforu sağlayan özel yay sistemi
  • Şık tasarım

POWER DELUX

Her güne güçlü bir başlangıç...

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için, ortamın fiziksel şartları önemlidir; dikkat edin!

Uyurken gürültü, ısı, ışık gibi uyku kalitesini etkileyen ve kişiden kişiye değişen faktörler vardır; en hafif gürültüden etkilenip sık sık uyananlar olduğu gibi hiç etkilenmeyenler… Sıcak ya da serin ortamda uyumayı tercih edenler… Işık düzeyi, yatak sertliği ve yastık yüksekliği gibi fiziksel koşullardan etkilenenler gibi… Bütün sebepler iyi bir uyku için gerekli ve önemli etkenlerdir.

Kişisel tercihler her zaman değişse de uyku fizyolojisi ile ilgili bilinen gerçek gece içinde vücut ısısının düştüğüdür. Bu nedenle uyku öncesi ılık veya sıcak bir banyo vücut ısısını yükseltecek, ardından serince bir odada uyumak, derin ve rahat bir uykuya geçişi kolaylaştıracaktır.

Ancak eski bir yatakta yatmak herkesin uyku kalitesini olumsuz etkiler. Bu nedenle ortası çukurlaşmış, telleri çıkmış, rahatsız yatakları zaman zaman yenilemek gerekir.

Eski yataklarda yatanlarla yeni yataklarda yatanların uykuları karşılaştırıldığında; eski yatakta yatanların gece uykularından sık sık uyandıkları, derin yavaş uyku oranlarının azaldığı, kalitesiz uyku neticesinde uyanık zamanlarda da kalitesiz zaman geçirdiklerini göstermiştir.

  • Maksimum hava dolaşımını sağlayarak yatağın nefes almasını sağlayan özel tasarım kumaş ve dolgu malzemeleri.
  • Omurgadaki yükü azaltan, vücut ağırlığını eşit dağıtan yay sistemi