IMOB 2012’DE SEKTÖRÜN AMİRAL MARKASI OLACAĞININ SİNYALLERİNİ VEREN ALFEMO HIZ KESMİYOR.

31 Ocak - 04 Şubat tarihleri arasında Yeşilköy CNR Expo İstanbul’da düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012’de ses getiren ve ödüle layık görülen tasarımlarıyla 2012 yılında mobilya sektörüne damgasını vurmaya hazırlanıyor.

8. Defa katılım gerçekleştirdiği IMOB fuarında konsept bütünlüğü içinde hazırlanan ürün ve standıyla 2012 dizayn Alfemo çizgisini lanse ederek yıla hızlı başladı.

Özgün ve şehirli tasarımlarıyla MOSDER’in düzenlediği tasarım yarışmasında iki ödüle birden layık görülerek IMOB 2012’deki başarısını tescillemiş oldu.
Sektör profesyonelleri, tüketiciler, yurtiçi ve yurtdışı yatırımcılar tarafından büyük beğeni toplayan 2012 dizayn koleksiyonlarıyla Alfemo ‘Şimdi Alfemo Zamanı’  diyerek tüm mobilya dünyasını yeni ürün ve konseptlerini keşfe davet ediyor.

İMOB 2012 Fuarı Alfemo için gerek yurtiçi ve yurtdışı satış ayağında gerekse konsept ve tasarım ayağında çok verimli geçti. Fuarda alınan olumlu tepkiler yıl içindeki faaliyetlere yansıtılacak, bayi ağı yenilenen konsept dahilinde genişletilecek ve ürünler tüketiciyle belirli bir konsept bütünlüğü dahilinde buluşturulacak.

Alfemo’nun IMOB 2012 ziyaretçileri arasında Dünya’nın dört bir yanından yurtdışı bayi adayları da vardı. Yurtdışı satış tarafında büyük atılımlara imzalar atıldı, yeni satış noktaları ve konsept mağazalar için düğmeye basıldı. Mevcutta 60 ülkeye ihracat gerçekleştiren Alfemo 2012 ile birlikte ihracat ilişkisinde bulunduğu ülke sayısını arttırmak ve ihracat hacmini yükseltmek için hedeflerini büyüttü.

2012 Dizayn yeni koleksiyonlarının yanında Disney lisansıyla üretilen Cars Piston Cup genç odası’nı da fuar ziyaretçileriyle buluşturan Alfemo, özellikle Cars McQueen araba karyola ile dikkat çekti. Türkiye’de dahil olmak üzere toplam 25 ülkede lisanslı ürünlerini satışa sunarak sadece Türkiye’de değil Dünya’da da bir çok çocuğun hayallerini gerçekleştiriyor.