KAMPANYA BİLGİ

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 12 Kasım 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında Maximum Card ile peşin fiyata 12 taksit veya 18 aya varan taksit avantajı sunulacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir. “Alfemo’dan İndirim Yağmuru” temalı kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Sleeper ve Home Decor ürün alımlarında geçerli olacaktır.
 • Kampanya dahilinde liste fiyatı üzerinden %50’ye varan indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya dahilinde %50’ye varan indirimlere ek;

  7.500 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL,

  10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 750 TL,

  15.000 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 TL,

  20.000 TL ve üzeri alışverişlerde 1.500 TL

  30.000 TL ve üzeri alışverişlerde 2.250 TL anında indirim uygulanacaktır.

 • Purina Oturma Grubu, Purina All Oturma Grubu, Purina Köşe Takımı, Mabel Oturma Grubu, Baltimore Oturma Grubu, Baltimore Köşe Takımı, Tiamo Oturma Grubu, Tiamo Köşe Takımı, Dante Oturma Grubu, Berry Oturma Grubu, Aris Baza, Athena Baza ve Bella Yatak kampanya dışında tutulmuştur.
 • Kampanya ile tek kişilik yatak alımlarına tek kişilik Micro Siliconize yorgan, çift kişilik yatak alımlarına ise çift kişilik Micro Siliconize yorgan stoklarla sınırlı olarak hediye edilecektir.

 

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır.