KAMPANYA BİLGİ

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 4 Mayıs 2020 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında World Card ile 4-14 taksitli alışverişlerde ilave 4 taksit avantajı sunulacaktır. Diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır.
Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.
“İlk ürüne %30, 2. ürüne net %50 indirim” kurgulu kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya, yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Kitchen Studio, Yatak Merkezi ve Home Decor STU bazlı alımlarda geçerli olacaktır.
  • Kampanya döneminde tek ürün alımlarında fiyat listesinde yer alan %30 indirimli peşin fiyat üzerinden satış yapılacaktır.
  • İkinci ürün alımının aynı sözleşme ve faturada olması koşuluyla ikinci ürüne indirimsiz fiyat üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. İkili ürün alımlarında bu indirim düşük fiyatlı ürüne uygulanacaktır. 2 ürün ve katları alımlarında bu indirim düşük fiyatlı olanlara uygulanarak devam edecek olup; ürün alımları ikişerli olarak değerlendirilecektir.
  • Üçlü ürün alınması durumunda ilk ürün indirimli peşin %30 + ikinci ürün %50 üçüncü ürün ise yine %30 olarak değerlendirilecektir.

 

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır.