KAMPANYA BİLGİ

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 1 Temmuz 2019 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında World Card ile yapılan 2-7 taksitli alışverişlerde ilave 5 taksit avantajı sunulacak olup; 12 taksit ile yapılan işlemlere +6 ek taksit verilecektir.  Diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir. 

Tüm ürünlerde net %30 indirim + Seçili Home Decor ve Yatak Merkezi ürünlerinde ekstra %30 indirim kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

İndirim kampanyası dahilinde tüm ürünlerde peşin fiyatlar üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.

Seçili Home Decor ürünleri ve Yatak Merkezi ürünlerinde ekstra %30 indirim uygulanacaktır.

%30 indirim kampanyası yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Mutfak, Bebek, Çocuk ve Genç ürün gruplarını kapsayan alışverişlerin tamamında geçerlidir.

Seçili Home Decor ürünlerinde ve Yatak Merkezi ürünlerinde ekstra %30 indirimli sütundaki fiyatlar uygulanacaktır.

%30 indirim herhangi bir koleksiyonun içine dahil olmayan Home Decor ürünlerinde geçerli olacaktır.

Artemis ve Herkül Baza Başlık setleri, Zeus Başlık, Favori, Power Deluxe ve Hotel Deluxe yataklar ekstra %30 indirimin dışında tutulmuştur.

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır.