KAMPANYA BİLGİ

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 18 Kasım 2019 - 15 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında Axess Card ile yapılan 2-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacaktır. Diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

“Alfemo’da Kışa Merhaba İndirimi” kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya; yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Yatak Merkezi ve Kitchen Studio ürün gruplarını kapsayan STU bazlı ve tekil ürün alımlarında geçerlidir. Home Decor ürünleri dahil değildir.
 • %30 oranındaki indirime ek olarak bahsi geçen ürünlerde,
  • 6.900 TL - 9.900 TL arası alışverişe anında 500 TL,
  • 9.901 TL – 12.000 TL arası alışverişe anında 800 TL,
  • 12.001 TL – 15.000 TL arası alışverişe anında 1.000 TL,
  • 15.001 TL – 20.000 TL arası alışverişe anında 1.500 TL,
  • 20.001 TL ve üzeri alışverişe anında 2.000 TL indirim uygulanacaktır.

Belirtilen indirimlerin uygulanabilmesi için alışverişin aynı sözleşme ve fatura dahilinde gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Liste fiyatı, %8 KDV oranı üzerinden hesaplanmıştır.

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır.