KANADA’DAN VİYANA’YA; BAE’DEN DUBAİ’YE BÜYÜYEN BİR TÜRK MARKASI: ALFEMO

20 yıllık tecrübesi, teknolojiye ve insan kaynağına yaptığı akıllı yatırımlar ve trendlere öncülük eden tasarım kabiliyeti ile global mobilya pazarının takip ve tercih edilen markalarından biri olan Alfemo, yüzlerce ürünü aynı çatı altında buluşturan binlerce metrekarelik dev mağazaları ile yatırım atağını sürdürerek Konsept Mağaza zincirini dünyanın dört bir yanında genişletiyor. Alfemo’nun  genç, çocuk ve bebek mobilyası markası olarak konumlandırdığı ve bağımsız bir marka olarak kendi kulvarında kısa sürede önemli bir noktaya gelen Kids&Teens de dünya pazarındaki hızlı büyümeye eşlik ediyor.

Viyana’nın ilk Alfemo Mağazası;  geçtiğimiz günlerde yapılan bir açılışla hizmete girdi. Kentin mobilya ticareti açısından en işlek caddelerinden biri olan Laxenburger straße’de hizmete giren mağazada; dünya kalite ödüllü markanın yepyeni koleksiyonlarının yanı sıra, sehpalardan berjere, aydınlatmalardan halılara tamamı tasarım ürünü aksesuarlar ve yataklar ile uyku tekstili ürünleri de yer alıyor.

 

Alfemo; çok kısa bir süre içinde Suudi Arabistan’daki 5. Mağazasının kapılarını da Damman’da açmayı planlıyor.

Kanada’nın ilk Kids&Teens mağazası da; Disney lisanslı ürünleri, tüm dünya çocuklarının hayal gücünü yansıtan tasarım mobilya koleksiyonuyla Toronto’da 1 haziran haftası hizmete girecek.  Yine Toronto’da hizmete giren Alfemo Design Center ise, iç mimarlar, dekoratörler ve inşaat sektörünün dev markalarına tasarım ve dekorasyon danışmanlığı hizmeti veriyor.