MODERN Mİ, KLASİK Mİ? YOKSA HER İKİSİ Mİ?

Belirli zamanlarda değişen trendler ile yaşam alanlarımızın değişmesi ve gelişmesi, aynı zamanda yeni hatırlarımız ile mobilya ve aksesuarlarımızın ruh bulup hayatlarımıza ortak olması bizler için keyif verici bir deneyimdir.

Kimilerimiz yıllarca odalarımızı süsleyen dekorlarımıza yavaş dokunuşlar ile modern dokunuşlar yapıyor, kimileri ise bu geçiş sürecinin daha keskin bir parçası olarak bütünsel değişikliklere gidiyor. Geçmişimizi özler iken geleceğimizi şekillendiren mobilyalarımız ile yeni bağlar kuruyor ve yeni yaşam alanlarımızda Alfemo rahatlığını yaşıyoruz.

Ekonomik ve sosyal durumlarımızın zevklerimiz ile birleştiği noktada mağazalarımızdaki mobilyalarımız göz dolduruyor. İşte tam bu noktada Alfemo tasarımcılarının üstün yetenekleri sadece karar verme süreçlerinizi etkilemiyor aynı zamanda zevkinizin ön plana çıktığı yeni hikayelerin başlangıç noktası oluyorlar.

Tasarımcılarımız hem modern eserler hem de klasik severlerin vazgeçilmez ince detaylarına ustalıkla dokunması Alfemo’yu tercih edenlerin her geçen gün daha da artmasını sağlıyor.

Klasik çizgilerdeki geçmişe atıf, kültürün zengin motifleri, renk ve dokularında yaratılan yeni ama eski dünyanın izleri ile vazgeçmesi kolay olmayan mobilyalarınızı gözünüzde canlandırmanızı sağlıyor. Sizlere yeni ve yabancı değil aksine sizlerin beklenti ve isteklerinizin vücut bulmuş halleri mutluluğunuza ortak oluyor.

Alfemo’nun zengin kataloğunda bulunan birbirinden özel tasarımlar ile hem klasik tarz hem de modern çizgiler ahenk ve uyum ile evinizi süsleyebiliyor. Özel çizimlerin hayat bulduğu kataloglarımızda mobilya ve dekorasyon zevkinize özel her iki dünyayı birleştirmeniz an meselesi.