POCKET YAYLI YATAK

THERMO BALANCE

BORELAX

FIVE TOUCH YATAK

POSEIDON

Rahat bir uyku için gereken her şey, Poseidion’da.

Rahat bir uyku için gereken her şey, Poseidion’da.

Paket yay sistemiyle hareket özgürlüğü sağlayan Poseidon’ın içeriğindeki dolgu malzemeleri, vücudunuza olağanüstü bir destek ve kusursuz bir uyku vaat ediyor. Üzerindeki fermuarlı ped ise yatağınızın daha hijyenik ve sağlıklı kalmasını sağlıyor.

Peki nedir bu paket yay sistemi?

Alışılmışın aksine, Poseidon’ın yayları ayrı ayrı kumaşların içerisine paketlenir. Bu sayede ses yalıtımı yapılmış olan yaylar, birbirlerinden bağımsız hareket edebilme özelliğiyle vücut basıncınızın yatağa eşit yayılmasına yardımcı olur ve uyku esnasındaki dönüşlerinizi azaltır. Farklı uyuma alışkanlıklarındaki iki kişinin hareketlerinin birbirlerini etkilemesini engelleyerek daha senkronize bir uyku imkanı sunar.

SLEEP MASTER YATAK

WINDY

Kusursuz bir uyku deneyimi...

Omurga desteği sağlayan yüksek yoğunluklu sünger yapısı ve ekstra rahat uyumanız için geliştirilmiş özel ped sistemiyle sizi bulutların üzerine çıkaracak bir uykuya hazır mısınız?

Kusursuz bir uyku deneyimi için, Windy’nin ekstra rahatlık katmanlarıyla tanışın. Kendinizi kaliteli bir uykunun huzuruna bırakın.

Tüm rahatlığının yanında, oldukça şık bir tasarıma da sahip olan Windy’nin hava kapsülleri, yatağınızın hava almasını sağlarken kusursuz bir uyku iklimi sunuyor.