POWER DELUX

POWER DELUX

Liste Fiyatı
%30 İndirimli Peşin Fiyat
1+11 Taksitli Fiyat
Her güne güçlü bir başlangıç...

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için, ortamın fiziksel şartları önemlidir; dikkat edin!

Uyurken gürültü, ısı, ışık gibi uyku kalitesini etkileyen ve kişiden kişiye değişen faktörler vardır; en hafif gürültüden etkilenip sık sık uyananlar olduğu gibi hiç etkilenmeyenler… Sıcak ya da serin ortamda uyumayı tercih edenler… Işık düzeyi, yatak sertliği ve yastık yüksekliği gibi fiziksel koşullardan etkilenenler gibi… Bütün sebepler iyi bir uyku için gerekli ve önemli etkenlerdir.

Kişisel tercihler her zaman değişse de uyku fizyolojisi ile ilgili bilinen gerçek gece içinde vücut ısısının düştüğüdür. Bu nedenle uyku öncesi ılık veya sıcak bir banyo vücut ısısını yükseltecek, ardından serince bir odada uyumak, derin ve rahat bir uykuya geçişi kolaylaştıracaktır.

Ancak eski bir yatakta yatmak herkesin uyku kalitesini olumsuz etkiler. Bu nedenle ortası çukurlaşmış, telleri çıkmış, rahatsız yatakları zaman zaman yenilemek gerekir.

Eski yataklarda yatanlarla yeni yataklarda yatanların uykuları karşılaştırıldığında; eski yatakta yatanların gece uykularından sık sık uyandıkları, derin yavaş uyku oranlarının azaldığı, kalitesiz uyku neticesinde uyanık zamanlarda da kalitesiz zaman geçirdiklerini göstermiştir.

  • Maksimum hava dolaşımını sağlayarak yatağın nefes almasını sağlayan özel tasarım kumaş ve dolgu malzemeleri.
  • Omurgadaki yükü azaltan, vücut ağırlığını eşit dağıtan yay sistemi

Yüksek Yoğunlukta Destek Sünger
Bonel Yay
Yüksek kapasiteli hava kapsülü
Taşıma kulbu
3 aylık periyotla çevrilme