Hesabım Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetim Kapat
Sepetim

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1997’den beri hayallerinizi tasarlıyor, yaşam alanlarınızda fark yaratmak için çalışıyoruz. Çeyrek asrı aşan bu yolculukta, tecrübemizin verdiği güç ile kaliteyi ve rahatlığı ön planda tutarak sizler için üretiyoruz. Ürünlerimizin ulaştığı tüm coğrafyalarda hayallerinizi gerçekleştirmenin mutluluğu ile tarzımızı evlerinize yansıtmaktan gurur duyuyoruz.

İzmir Torbalı’da bulunan ve tamamen otomasyona dayalı, yalın üretim metoduna sahip 200 bin metrekarelik modüler, döşemeli grup ve entegre yatak üretim tesislerimizde modern ve dünya standartlarında üretim yapıyoruz. Alfemo Tasarım Merkezi’nde fark yaratan tasarımlarımıza daha çok yatırım yaparak gururla sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Modüler grup, döşemeli grup ve yatak üretimi ile yaşam alanlarınızda her anınıza eşlik edecek, incelikli ve nitelikli seçenekler sunmak için her gün yenileniyoruz. Üretim kapasitemizi her geçen gün artan yatırımlarımızla güçlendiriyoruz. Bu sayede uyku sağlığı odaklı ürün ve inovasyon çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Türk Standartları Enstitüsü’nün mobilya kalite kontrol süreçlerinde standart olarak vermiş olduğu ortalama insan ağırlığını, kendi testlerimizde %25 artırarak uyguluyoruz. Kalite ile yapılan her işin, koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratacağını çok iyi biliyor ve üretimimizde kalite süreçlerini baştan sona ön planda tutuyoruz.

100 binin üzerindeki haneye ulaşmanın verdiği mutlulukla, bugün 5 kıtada 60’dan fazla ülkeye yayılmış satış noktalarımızın kapılarını her gün bu topraklara ve sektörümüze değer katmak, yurt içinde ve yurt dışında üstlendiğimiz sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmek için açıyoruz.