Hesabım Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetim Kapat
Sepetim

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1997 yılında İzmir’de kurulan Alfemo, Türkiye’de tasarım anlayışı ve fonksiyonel ürünleriyle mobilya sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.

İzmir Torbalı tesislerinde 60 bin m² kapalı olmak üzere toplam 200 bin m²’lik alanda yeni nesil teknolojiye sahip, tamamen otomasyona dayalı makinelerle, modern ve dünya standartlarında üretim yapılmaktadır. 600’ün üzerinde çalışan ile de istihdama önemli bir katkı sağlamaktadır.

Yatak odasından yemek odasına, oturma grubundan ev tekstiline, çocuk ve genç odasından yatak, baza ve başlık grubuna kadar bir evin ihtiyacı olan tüm ürün grupları ile geniş bir tüketici kitlesine hizmet vermektedir.

Fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarım ürünleri ile sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında uygulanan mağazacılık konsepti ile de tüketicileriyle buluşmaktadır. Kuzey Amerika’dan Güney Amerika’ya; Avrupa’dan Orta Doğu’ya ve Asya’dan Afrika’ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde konsept mağazacılığın yanı sıra almış olduğu büyük projelerle de büyümeye devam etmektedir.